O nas

05-2014

Firma Help-Partner rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku. Początkowo skierowała swoje działania na pomoc polskim firmom  starającym się o zlecenia i kontrakty w krajach niemieckojęzycznych. Wykorzystała do tego doświadczenie właściciela firmy, który przez 23 lata mieszkał  i prowadził działalność gospodarczą w Niemczech. Jednak po rozmowach z wieloma firmami po obu stronach granicy i rozpoznaniu rynku polskiego skupiła się na wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych niemieckich producentów na rynku krajowym.

03-2015

Pierwszą firmą partnerską firmy Help-Partner została firma T&O Labsystems GmbH z Kaltenkirchen koło Hamburga, zajmująca się produkcją urządzeń wspierających proces preanalityczny w laboratoriach przyszpitalnych i sieciowych. Urządzenia z rodziny Atras sprzedają się na całym świecie. W Polsce jest to nowy produkt wzbudzający duże zainteresowanie.

03-2016

Drugą firmą partnerską firmy Help-Partner została firma Allvig Technology GmbH z Hilden w zachodniej części Niemiec, wdrażająca systemy wizyjne do 100% kontroli jakości. System MD3 do prostszych zadań i system Allris do zadań zaawansowanych można wykorzystać przy każdej produkcji seryjnej. Dzięki standardowemu oprogramowaniu koszt zakupu szybko się amortyzuje. Produkty dedykowane dla wielu branż przemysłowych od branży opakowań i automotive, poprzez branże stalowe, ceramiczne i inne.

06-2016

Trzecią firmą partnerską firmy Help-Partner została firma Miscea z okolic Berlina z produktem bezdotykowych baterii podających nie tylko wodę, ale również płyny (mydło, dezynfekcję, lub płyn do mycia naczyń i balsam do rąk). Również bezdotykowo zwiększymy lub zmniejszymy temperaturę wypływającej z wylewki wodę. Całość łączy również ujmujący design. Magia, która dzisiaj jest już standardem, wszędzie tam gdzie wymagamy najwyższej higieny połączonej z funkcjonalnością i estetyką. Produkty miscea Light, miscea Classic, oraz miscea Kitchen są dedykowane dla szerokiego grona odbiorców, od osób prywatnych przez firmy po instytucje publiczne.

01-2017

Na podstawie tych trzech firm ściśle współpracujących z firmą Help-Partner powstały trzy działy HP MED, HP VISION i HP MISCEA.

Celem firmy jest wdrażanie produktów o zaawansowanej technologii dla usprawniania procesów, przeprowadzanie szkoleń oraz serwisowanie. Wszystko połączone z satysfakcją przedsiębiorców, osób prywatnych, oraz instytucji publicznych którzy ufają nam i naszym produktom. Współpracę budujemy na zasadzie partnerskiej z klientami jak i z naszymi dostawcami. Polecamy tylko rozwiązania pasujące do oczekiwań klientów.

09-2017

Firma Help-Partner przekształciła się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

 

Należymy do Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski

izba gospodarcza